Salon Wittchen w Złotych Tarasach

Zarząd spółki Womak Alfa sp. z o.o, właściciel zlokalizowanej w Rzeszowie Galerii Nowy Świat, podpisał umowę na wynajem lokalu z Urzędem Miasta Rzeszowa. W Galerii uruchomiono Punkt Obsługi Mieszkańców. Lokal o powierzchni 62 mkw. działa od początkiu maja 2012.

Urząd Miasta Rzeszowa postanowił otworzyć drugi taki punkt w mieście w związku z dużym zainteresowaniem i dobrą lokalizacją Galerii Nowy Świat.

– W Punkcie Urzędu Miasta można załatwić wszystkie najważniejsze urzędowe  sprawy: wydanie prawa jazdy, zameldowanie na pobyt stały lub czasowy, wymeldowanie, nadanie numeru PESEL. Ponadto można tu również zarejestrować pojazd lub zgłosić jego sprzedaż. W oddziale urzędu można dowiedzieć się jakie wydarzenia kulturalne będą miały miejsce w najbliższym czasie w mieście. To właśnie tutaj można zostawić pisma urzędowe adresowane do każdego wydziału Urzędu Miasta. Dodatkowo raz w tygodniu będzie miał tu swój dyżur Miejski Rzecznik Konsumentów – mówi Oktawiusz Wolnicki, dyrektor ds. komercjalizacji Galerii Nowy Świat.

To nie pierwsza innowacyjna oferta wielofunkcyjnej Galerii Nowy Świat. Przypomnijmy, Womak Alfa, właściciel obiektu, jest w trakcie przygotowywania parku rozrywki o nazwie Kula Bowling & Club. Strefa z 12 torami bowlingowymi, 6 stołami bilardowymi i salonem gier zajmie 1,8 tys. mkw. powierzchni.

Galeria Nowy Świat o powierzchni 24 tys. mkw. GLA znajduje się w Rzeszowie, przy ulicy Krakowskiej. W ofercie obiektu są sklepy takich marek jak m.in. H&M, New Yorker, Deichmann, Douglas, Tatuum, Aryton, Sony Centre czy Elektro World. Centrum na swój debiut na lokalnym rynku wybrały także firmy: Gerry Weber, Roy Robson, C&A, KappAhl, Subway, Tiggers. Ponadto w galerii znajdują się także kawiarnie i restauracje.

Właścicielem Galerii jest Womak Alfa Sp. z o.o. Firma działa od 2003 roku. Oprócz Galerii Nowy Świat jest także właścicielem CH Viktor w Olsztynie, CH Viktor w Poznaniu oraz CH Viktor we Wrocławiu.