Wizualizacja Galerii Świdnickiej

Należąca do Grupy Kapitałowej Rank Progress Galeria Świdnicka w Świdnicy została uruchomiona w marcu tego roku i po dwóch miesiącach funkcjonowania obiekt odwiedziło prawie 700 tys. klientów.  Jak mówi Halina Wyborska, reprezentująca Rank Progress SA,  biorąc pod uwagę powierzchnię najmu oraz wielkość Świdnicy, liczącej 60 tys. mieszkańców, tak duże zainteresowanie galerią wśród klientów przeszło oczekiwania inwestora.

-Jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągniętych wyników, tym bardziej, że Galeria Świdnicka to nie jedyny obiekt handlowy w regionie – konkuruje z dużym centrum handlowym w jednym z sąsiednich miast oraz największą galerią handlową na Dolnym Śląsku. Mamy nadzieję, że popularność centrum utrzyma się na równie wysokim poziomie, jak dotychczas – podsumowuje Halina Wyborska.

– Sukces Galerii Świdnickiej to dowód na to, że mieszkańcy regionu świdnickiego potrzebowali centrum handlowego, w którym będą mogli zrobić zakupy i spędzać swój wolny czas. Chcemy, by galeria stała się najbardziej rozpoznawalnym miejscem w mieście i okolicy, przyjaznym i atrakcyjnym, również ze względu na wydarzenia, organizowane z myślą o naszych klientach – dodaje Elżbieta Sobolewska, dyrektor Galerii Świdnickiej.

Galeria Świdnicka znajduje się w centrum Świdnicy, na miejscu nieistniejących już Zakładów Elektrotechniki Motoryzacyjnej. Jego powierzchnia całkowita wynosi 24 tys. mkw. To jedyna galeria handlowa w mieście.  Wśród najemców Galerii są między innymi takie marki, jak: Apart, CCC, Centro, Cropptown, Diverse, Esotiq, House, Mohito, Monnari, Orsay, Pupil-Zoo, Reserved, a także sieci: Drogeria Natura, Empik, Intermarche, Kolporter, Media Expert, Rossmann czy Vision Express. Znajdują się w niej również: centrum fitness, kino Cinema 3D oraz restauracje: Broaster Chicken, Choice, Efez, Siciliano, Raz Dwa Trzy i Cafe Vanilia.  

Rank Progress SA to firma inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Legnicy. Działa na polskim rynku nieruchomości od 1997 r. Do głównych inwestycji realizowanych przez Grupę Rank Progress należą wielkopowierzchniowe centra handlowo-usługowe, parki handlowe oraz galerie handlowe ulokowane w średniej wielkości miastach.