Retail Park Tu i Teraz

Retail Park Tu i Teraz to najnowsza inwestycja spółki  Graf Bis sp. z o.o. Obiekt powstanie w Ełku u zbiegu ulic Mickiewicza i Gdańskiej. Inwestor zamierza wkrótce wystąpić o pozwolenie na budowę.

Tu i Teraz będzie miał około 5 tysięcy mkw. powierzchni do wynajęcia. Powstanie tu supermarket o pow. 1100 mkw. oraz ok 20 sklepów i punktów handlowo-usługowych. Rozpoczęcie budowy planowane jest na początku IV kwartału bieżącego roku.

– Teren Tu i Teraz położony jest w ścisłym centrum miasta, w bezpośrednim otoczeniu parku miejskiego, urzędów, sądu, szkół, dworca PKP i budynków mieszkalnych. Naprzeciwko planowanego obiektu znajduje się przystanek autobusowy, komunikujący obiekt z osiedlami mieszkaniowymi – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Jarosław Buczkowski,  prezes zarządu Graf Bis sp. z o.o.

Nowy retail park ma zagwarantować wygodne i szybkie zrobienie  zakupów. – Duże witryny, wejścia bezpośrednio z wygodnego parkingu ze 170 miejscami parkingowymi, umożliwią mieszkańcom Ełku szybkie załatwienie wielu codziennych spraw w jednym miejscu – dodaje Buczkowski.

Inwestor obecnie prowadzi zaawansowane rozmowy z czterema operatorami spożywczymi, którzy zajmą największą powierzchnię w obiekcie. Oprócz dużego supermarketu w kompleksie znajda się także drogeria, salony z obuwiem oraz sklepy z ofertą modową. Koszt budowy szacowany jest na około 20 mln zł. Planowane otwarcie obiektu to III kwartał 2013 roku. Właścicielem obiektu jest Graf Bis sp. z o.o.