104 salony Yes na terenie kraju

Sieć salonów z biżuterią Yes do końca 2012 roku uruchomi 10 nowych sklepów w galeriach handlowych. Obecnie właściciel marki Yes Biżuteria sp. z o.o. posiada na terenie kraju 104 salony. – Jeszcze w maju otworzymy cztery punkty – jeden w Galerii Korona Kielce oraz trzy w Warszawie m.in. CH Arkadia, Galeria Mokotów, Galeria Wileńska. Kolejne salony uruchomimy jesienią – powiedział redakcji Retailnet.pl Maciej Łączkowiak  menedżer ds. ekspansji w spółce Yes.

– Nowy salon Yes w Galerii Mokotów to pierwszy punkt, który będzie funkcjonował w nowym formacie Yes Prestige. Lokal charakteryzuje się inną aranżacją wnętrza i ekskluzywnym asortymentem. To na razie jedyny salon w koncepcie Yes Prestige. Oczywiście rozpatrujemy kolejne miejsca dla tego typu sklepów w najlepszych lokalizacjach – dodał Maciej Łączkowiak.

W 1981 roku Magda i Michał Kwiatkiewiczowie oraz Krzysztof Madelski, aktualni udziałowcy firmy Yes Biżuteria sp. z o.o. oraz członkowie jej zarządu, założyli prywatny zakład jubilerski.  Pierwszy sklep stworzyli w Poznaniu, w 1993 roku. Obecnie spółka posiada 104 salony w centrach handlowych. Średnia powierzchnia lokali tej marki to 50-55 mkw. Spółka prowadzi też sklep internetowy marki Yes.