Sklep Jula w Lublinie

18 maja 2012 r. w słupskim CH Jantar zostanie otwarty multimarket Jula. Sklep będzie miał powierzchnię ponad 3 tys. mkw. To już szósta placówka szwedzkiej sieci. Pierwsze otwarcie miało miejsce w połowie listopada 2011. Jula to sklep z asortymentem dla osób zajmujących się majsterkowaniem. 

-Do tej pory sklepy Jula powstawały w dużych miastach. Planując ekspansję w Polsce jesteśmy jednak bardzo ciekawi jak nasz koncept zachowa się w miastach, których populacja oscyluje w granicach 100 tysięcy mieszkańców. Po rozpatrzeniu kilku lokalizacji nasz wybór padł właśnie na Słupsk, który dzięki swojemu położeniu, rozwojowi i charakterystyce wydał nam się idealny. Zatem z  niecierpliwością czekamy na otwarcie Juli w Słupsku i jesteśmy pewni, że także tam zyskamy rzeszę zwolenników – mówi Daniel Adamiuk, Country Manager Jula.

Przedstawiciele Jula Poland sp. z o.o. zapowiedzieli w rozmowie z redakcją Retailnet.pl, że do końca 2012 roku sieć chce mieć w Polsce 10 sklepów. Docelowo, w ciągu kilku najbliższych lat ma ich być 40.  

Jula to szwedzka sieć multimarketów. Aktualnie posiada 34 sklepy w Szwecji i 13 multimarketów w Norwegii oraz 5 w Polsce. W sklepach Jula klienci znajdą wszystko co jest potrzebne do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie sklepów tej sieci  znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz akcesoria dla osób, aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze.