Punkt sprzedaży Cigger w centrum handlowym

Firma New Smoke s.c., do której należy marka Cigger oferująca papierosy elektroniczne, w maju 2012 roku otworzyła wyspy handlowe w Centrum Handlowym Alfa w Białymstoku, w Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu i Galerii Głogów. Jeszcze w tym miesiącu planowane jest otwarcie kolejnego sklepu, w galerii Alfa w Olsztynie. 

– Naszym zamiarem jest utworzenie do końca roku w galeriach handlowych około 30 punktów sprzedaży w systemie partnerskim – mówi Artur Rajzner, dyrektor New Smoke s.c. – Prowadzimy  intensywne rozmowy z potencjalnymi partnerami. W najbliższym czasie obecni będziemy między innymi w Łodzi. 

Punkty sprzedaży Cigger mają około 10 mkw. powierzchni.   Elektroniczne papierosy marki Cigger sprzedawane są także w kilku salonikach firmowych oraz w około 40 punktach franczyzowych na terenie kraju. Minimalna kwota potrzebna do otwarcia punktu partnerskiego wynosi 9 tys. zł. Na rynku marka Cigger obecna jest od grudnia 2011 roku.

Wyroby sprzedawne przez  Cigger zastepują tradycyjne papierosy.  Zawierają nikotynę,  ale nie wydzielają dymu. Można je palić w miejscach publicznych, bowiem nie pachna i nie emitują substancji smolistych. Marka obok e-papierosów posiada w ofercie wkłady, atomizery, liquidy, baterie oraz innego typu akcesoria. Produkty Cigger dostępne są w sprzedaży internetowej za pośrednictwem e-sklepu.