Alior Bank Express w galerii handlowej

Alior Bank  na początku maja 2012 roku uruchomił mini oddział w galerii Atrium Gama w Radomiu. Nowa placówka zajmuje powierzchnię 74,65 mkw. Do tej pory w galeriach handlowych bank otworzył już 16 oddziałów Alior Bank Express. Docelowo planuje, że 80 proc. otwartych placówek będzie się miściło w galeriach i centrach handlowych.

Oddziały Alior Bank Express oferują najpopularniejsze usługi banku, m.in.: opłaty rachunków bez prowizji, pożyczki gotówkowe i lokaty terminowe. Placówki te zbudowano w oparciu o zupełnie nowy projekt. Stanowiska obsługi są kolorowe, a wokół jest swobodna przestrzeń. W każdej placówce funkcjonują dwa lub trzy stanowiska do bezpośredniej obsługi klientów.

Pierwszy oddziały Alior Bank Express wystartowały w marcu 2012 roku. Do końca roku sieć ma liczyć 100 placówek, a do końca 2013 roku ich liczba powinna zwiększyć się do 280.

Alior Bank SA jest ogólnopolskim bankiem uniwersalnym i świadczy usługi we wszystkich segmentach rynku w ramach pionów detalicznego i biznesowego. Bank prowadzi ostrożną politykę inwestycyjną zgodnie ze strategią, która zakłada zrównoważony i racjonalny rozwój, oparty na zasadach tradycyjnej bankowości.