Wizualizacja Retail Park Puławy

Retail Park Puławy to projekt składający się z dwóch budynków przeznaczonych pod działalność handlową oraz z parkingu. Powierzchnia najmu budynków wynosi tam 2,7 tys. mkw. Dla klientów przeznaczono parking naziemny z 56 miejscami na samochody. Retail Park Puławy zlokalizowany jest w centrum miasta przy ul. gen. Fieldorfa – Nila, w bezpośrednim sąsiedztwie obiektów handlowych takich jak: Galeria Zielona, Kaufland, Brico Depot, Carrefour oraz budynków użyteczności publicznej.

Park handlowy został w całości oddany do użytku w marcu 2012 roku. Pierwszy budynek został otwarty w grudniu 2011 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma SMS Development. Za projekt architektoniczny odpowiada biuro Royal Projekt z Radomia. Zarządcą obiektu jest spółka BIK 2 sp. z o.o. Kontakt w sprawie najmu należy bezpośrednio nawiązać ze spółką BIK SA. Retail Park Puławy jest skomercjalizowany w stu procentach. Posiada czterech najemców: supermarket Biedronkę, PEPCO, Drogerię Natura oraz salon elektroniczny Media Expert.

– Nasz obiekt jest zlokalizowany w centrum miasta Puławy w sąsiedztwie innych obiektów handlowych. Jest to typowy retail park pozwalający na sprawne i szybkie dokonywanie zakupów przez klientów.  Retail Park Puławy jest doskonałym uzupełnieniem oferty handlowej w tej okolicy i wraz z pozostałymi obiektami tworzy największą przestrzeń handlową w mieście – mówi Bartłomiej Solik, manager ds. rozwoju Biura Inwestycji Kapitałowych SA.

Biuro Inwestycji Kapitałowych SA z siedzibą w Krakowie powstało w 1996 roku. Od 2000 roku działa na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper, specjalizując się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni magazynowych. Począwszy od 2010 roku spółka w ramach ekspansji rozpoczęła zdobywanie kolejnych rynków komercyjnych inwestując w obiekty handlowe oraz medyczne. Spółka do tej pory zrealizowała inwestycje w: Krakowie, Ożarowie Mazowieckim, Pruszczu Gdańskim, Sosnowcu, Chorzowie, Puławach. Nieruchomości, które tam powstały dysponują prawie 85 tys. mkw. powierzchni komercyjnej.