CH Batory w Gdyni

Do grona najemców CH Batory w Gdyni dołączyła przychodnia medyczna Polmed. Zarządzająca nią spółka wynajęła lokal o łącznej powierzchni ok. 490 mkw., który znajduje się na IV poziomie galerii. Polmed SA od 1999 r. tworzy sieć placówek medycznych zapewniajacych  opiekę medyczną dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski.

Spółka posiada 15 centrów medycznych zlokalizowanych m.in. w największych miastach Polski: Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Sosnowcu, Wrocławiu oraz Warszawie. Docelowo planuje poszerzenie ją do 26 placówek. Większość z nich to obiekty otwierane poza centrami handlowymi. Otwarcie przychodni w CH Batory planowane jest na drugie półrocze 2012 roku. Najemca w CH Batory został też salon kosmetyczny Nail Cafe.

Centrum Handlowe Batory to obiekt położony w centrum Gdyni, przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic miasta, Władysława IV i 10 Lutego, przy ciągu komunikacyjnym biegnącym do nadmorskiego Skweru Kościuszki. W centrum znajduje się około 70 sklepów i punktów usługowych różnorodnych branż.: m.in. Bomi, Reserved, CCC, Espina Sport, Tchibo.

Galeria Batory jest trzecim obiektem handlowo – usługowym znajdującym się w portfelu Pomorze Inwestment sp. z o.o., która oprócz Centrum Handlowe Batory SA – właściciela Centrum Handlowego Batory w Gdyni, jest udziałowcem Batory Development sp. z o.o. – właściciel Parku Handlowego Batory w Bydgoszczy oraz Batory Giżycko sp. z o.o. – właściciel Galerii Batory w Giżycku.