Salon Gino Rossi w CH Wola Park w Warszawie

Galeria Mazurska, której inwestorem jest OPB Development powstaje w Ostródzie przy ul. Jana Pawła II. Całkowita powierzchnia obiektu będzie wynosiła ponad 20 tys. mkw. Nowa galeria będzie posiadała cztery kondygnacje nadziemne i jedną podziemną.

Na poziomie -1 znajdzie się hala garażowa ze 183 miejscami postojowymi. Parter i pierwsze piętro zostanie przeznaczone na lokale handlowo-usługowe. W sumie będzie ich około 50 i będą miały powierzchnię ponad 6,5 tys. mkw. Na poziomie 2 i 3 znajdzie się kino z trzema salami projekcyjnymi i kawiarnią, fitness club, projektornia oraz zaplecze techniczne. Obiekt zostanie rozbudowany kosztem obecnego parkingu. Prace związane z rozbudową Galerii Mazurskiej rozpoczęły się w kwietniu 2012.

Rozbudowa galerii, jest odpowiedzią na coraz bardziej odczuwalne zapotrzebowanie na powierzchnie handlowo-usługowe, których wraz z rozwojem miasta zaczęło brakować. W obiekcie, oprócz firm, które do tej pory wynajmowały powierzchnie handlowe, pojawią się także nowe, rozpoznawalnie i sieciowe marki. Wartość inwestycji to około 45 mln zł. Inwestor planuje oddać obiekt do użytku w połowie 2013 roku.

Komercjalizacją Galerii Mazurksiej zajmuje się firma BOIG .

OPB czyli Ostródzkie Przedsiębiorstwo Budowlane Ireneusz Słowik to developer działający na rynku od 1989 roku. Prowadzi działalność inwestycyjną i budowlaną przede wszystkim na terenie Warmii i Mazur. Na swoim koncie ma realizację inwestycji mieszkaniowych, komercyjnych i hotelowych, w tym m.in. pasaż mieszkalno-usługowy w centrum Ostródy, Galerię Centrum Ostróda, a także budynek marketu budowlanego Jasam w Ostródzie, biurowiec firmy Kross w Przasnyszu oraz Galerię Centrum w Iławie. Firma od lat współpracuje z Architektonicznym Biurem Projektowym Nowak i Podonowski z Kalisza. Firma jest powiązana ze spółką Condohotels Group, która tworzy sieć luksusowych hoteli funkcjonujących w systemie condo. Ireneusz Słowik jest też właścielem m.in. Opera Biznes sp. z o.o, Opera Park sp. z o.o. oraz Galeria Mazurska sp. z o.o.