Wnętrze salonu Empik

O przeszło 200 mkw. zostanie powiększony salon sieci Empik w Centrum Handlowym Jantar w Słupsku. Salon Empik został przeniesiony ze starej do nowej części galerii i zostanie otwarty 18 maja 2012 roku.

Po powiększeniu Empik będzie znajdował się na powierzchni 700 mkw. W ofercie salonu poza prasą, książkami, multimediami, muzyką i filmami znajdą się także akcesoria modelarskie, elementy niezbędne do sztuki decoupage’u oraz scrapbookingu.

Spółka Mayland RE, właściciel Centrum Handlowego Jantar w Słupsku zapowiedziała otwarcie nowej części obiektu na 18 maja 2012 roku.  Znajdzie się w niej rozbudowana strefa gastronomiczna i kolejne sklepy odzieżowe. W CH Jantar otwarte zostanie też Multikino. Będzie to pierwsze duże kino w mieście.

Salony Empik należą do Grupy Empik Media & Fashion.  Grupę EM&F tworzą spółki o profilu operacyjno-handlowym oraz NFI Empik Media & Fashion SA jako spółka holdingowa. Model biznesowy Grupy EM&F opiera się na działalności czterech segmentów: Grupa Empik (m.in. książki, prasa, multimedia, artykuły art & pap oraz bilety na imprezy kulturalne), Grupa Smyk (zabawki i artykuły dziecięce), Szkoły Językowe oraz segment Moda i Uroda (marki modowe i kosmetyczne). Grupa rozwija model biznesowy w oparciu o własne marki i koncepty handlowe oraz o marki franczyzowe i licencjonowane. EM&F działa na rynku polskim, rosyjskim, ukraińskim, czeskim, słowackim, niemieckim, rumuńskim i tureckim.