Wizualizacja Centrum Handlowego Auchan Łomianki

Na północy Warszawy, w Łomiankach, zbliża się ku końcowi budowa Centrum Handlowego Auchan Łomianki. Otwarcie obiektu planowane jest w czwartym kwartale tego roku. Całkowita powierzchnia handlowa Auchan Łomianki wyniesie ponad 33 tys. mkw. W ofercie centrum, obok hipermarketu Auchan, znajdzie się 95 sklepów i punktów usługowych.

Będzie to pierwsze centrum handlowe usytuowane w tym rejonie Warszawy. Auchan Łomianki jest zlokalizowane przy trasie wylotowej z Warszawy do Gdańska (przy Drodze Krajowej nr 7). Strefa zasięgu do 30 min. obejmuje ponad 1,5 mln osób. Dla zmotoryzowanych klientów na terenie Auchan Łomianki powstaje parking, który pomieści 1800 bezpłatnych miejsc postojowych. Za komercjalizację centrum handlowego odpowiada Immochan.

Immochan – Dział Nieruchomości Auchan Polska sp. z o.o. jest deweloperem, inwestorem, komercjalizatorem i zarządcą galerii handlowych. W Polsce Immochan jest właścicielem i zarządcą 20 centrów handlowych, z tysiącem lokali, o łącznej powierzchni najmu 149 tysięcy metrów kwadratowych. Auchan Łomianki nie jest jedynym bieżącym projektem Immochan. Obecnie trwa rozbudowa Auchan Gdańsk, zaś w przyszłym roku, w Krakowie planowane jest otwarcie obiektu III generacji – Galerii Bronowice.