Wnętrze CH Jantar w Słupsku

Yann Guen, wiceprezes zarządu Mayland Real Estate zapowiedział, że w Centrum Handlowym Jantar w Słupsku pojawią się nowi najemcy.  Do października 2012 roku  ma zostać otwarta restauracja sieci Charlie-Cafe. Jej wystrój ma przygotować projektant, który tworzył Galeries Lafayette, jeden z najsłynniejszych domów handlowych w Paryżu. W Jantarze ma powstać również restauracja Piramida.

Podczas konferencji prasowej Yann Guen nie chciał zdradzić jaka będzie przyszłość hipermarketu Real w Jantarze. Przedstawiciel Mayland powiedział, że trwają rozmowy z prawnikami. Jesienią ma się okazać czy klienci będą dalej mogli robić zakupy w Realu. Zapewnił jednak, że jest wielu chętnych, by zastąpić hipermarket w Jantarze.

W nowej otwartej 18 maja 2012 części Jantara znalazło się 24 nowych najemców. Wśród nich: Multkino, MK Bowling, Kino 5D Extreme, Empik powiększony do 700 mkw., Jula, Glamour, Matras, Home&You, Reserved, Rossmann, Centro, Digisport, Martes Sport, Cubus, Wrangler Lee, House i Cropp Town. W strefie gastronomicznej Jantara można znaleźć: nową restaurację KFC, Subway, Berlin Doner Kebap, Cart d’Or Café, Trattoria Vincento i kawiarnię Lamborghini.

Centrum Handlowe Jantar, położone przy ulicy Szczecińskiej 58 jest największym obiektem handlowym tego typu w Słupsku. Właścicielem obiektu jest spółka Mayland Real Estate. Otwarcie jego pierwszej części nastąpiło w 2008 roku. W połowie listopada 2011 roku otwarto tzw. modową część rozbudowywanego Jantara o powierzchni najmu mierzącej 8 tysięcy mkw.

Mayland Real Estate sp. z o.o. jest deweloperem dużych powierzchni handlowych w Polsce. Spółka istnieje od 2006 roku. Oddała do użytku trzy nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie oraz Jantar w Słupsku. Mayland planuje w najbliższych latach budowę kolejnych centrów handlowych o łącznej powierzchni 300 tys. mkw.