Wizualizacja wnętrza Ptak Outlet

Zarząd spółki budującej największe centrum outletowe w Rzgowie koło Łodzi poinformował, że do grona  najemców w maju 2012 roku dołączyła firma Gold Sport, która otworzy w obiekcie sklep z odzieżą, obuwiem oraz sprzętem sportowym dla amatorów i zawodowcow. Zawarto też umowę przyrzeczenia  z siecią Tommy Hilfiger. Wśród sprzedawanych przez sklep Gold Sport towarów są wyroby takich marek jak: Salomon, Atomic, Voelkl i Moon.

Doradcą komercjalizacyjnym projektu Ptak Ooutlet jest firma BOIG The Blue Ocean Investment Group sp. z o.o.Wraz z procesem pozyskiwania kolejnych najemców, na terenie inwestycji trwają prace budowlane przy konstrukcji hali, obudowie i ocieplaniu ścian zewnętrznych. Równocześnie prowadzone są prace przy montażu instalacji wewnętrznych, np. instalacja wentylacyjna.

Otwarcie obiektu planowane jest jesienią 2012.

Inwestorem projektu jest Holding Ptak, właściciel m.in. największego w Polsce centrum handlu hurtowego i detalicznego – Centrum Targowego Ptak SA, operującego na powierzchni 120 tys. mkw., którego działalność rozpoczęła się w 1993 r.