Wizualizacja Bolesławiec City Center

W galerii Bolesławiec City Center najemcą będzie duży salon RTV-AGD. Powierzchnię ponad 1,1 tys. mkw. zajmą salony należące do grupy odzieżowej LPP – informuje Edyta Bystra, kierownik projektu z firmy Antan.

– Umowy już zostały podpisane. W Bolesławiec City Center znajdą się salony Mohito, Reserved i House. Prowadzimy też rozmowy z jednym z banków, który ma zająć 130 metrów kwadratowych, a także  z piekarnią i firmą jubilerską- mówi Edyta Bystra. 

W gronie najemców są galerii w Bolesławcu znalazły się takie sklepy jak: Polo Market, Pepco, Rossmann, CCC i inne. Galeria Bolesławiec City Center, której inwestorem jest Antan Development znajdzie się w centrum miasta przy ulicy Asnyka w Bolesławcu.

W ramach projektu powstanie czteropiętrowy budynek biurowo-handlowo-usługowy o powierzchni około 10 tys. mkw., w tym część handlowo-usługowa zajmie powierzchnię 4,6 tys. mkw. W części handlowo-usługowej funkcjonować będzie ponad 40 butików i lokali usługowych, wraz z marketem spożywczym. Z czterdziestu lokali pięć będzie miało powierzchnię od 200 mkw. do 1 tys. mkw. Zakończenie budowy przewidziane jest na listopad 2012 roku.

W styczniu 2012 roku spółka Antan Development podpisała umowę z firmą Rafael Management na zarządzanie kompleksem handlowym Bolesławiec City Center. Rafael Management Sp. z o.o. należy do grupy kapitałowej Gant Development SA.

Inwestor spółka Antan Development Polska powstała w 2007 r. Należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Antan, która istnieje od 1950 r. Działa w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Izraelu i Polsce. Do dziś w całości znajduje się w posiadaniu rodziny Georga Faktora, który założył Antan. Firma działa przede wszystkim na rynku nieruchomości. W poprzednich latach zrealizowała projekty o łącznej powierzchni 500 tysięcy metrów kwadratowych. Firma zakupiła również nieruchomości, których całkowita powierzchnia wynosi 500 tysięcy metrów kwadratowych. Obecna jest w siedmiu polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Opolu i Polanicy Zdroju.