Wizualizacja Galerii Podkowa

MarcPol SA planuje w 2012 roku otwarcie jednego centrum handlowego, kilku retail parków oraz sieci supermarketów. Łącznie ma powstać 13 nowych obiektów. Firma szuka też  najemców do swoich obiektów handlowych m.in. w Warszawie i miejscowościach pod Warszawą.

Galeria handlowa z supermarketem sieci MarcPol ma zostać wybudowana w Podkowie Leśnej koło Pruszkowa przy ul. Gołębiej. Parterowy obiekt handlowy znajdzie się na działce o powierzchni 35 tys. mkw. o łącznej powierzchni handlowo-usługowej ok. 11 tys. mkw. z usytuowanym parkingiem naziemnym przed budynkiem, który będzie w stanie pomieścić ok. 150 samochodów. Galeria Podkowa będzie największą galerią handlową w powiecie pruszkowsko-grodziskim. W obiekcie znajdzie sie supermarket MarcPol (o powierzchni ok. 1,5 tys. mkw.), drogeria, sklepy z odzieżą i obuwiem, bank i salon sprzedaży sprzętu AGD-RTV. Ponadto znajdą się tam też kawiarnie i restauracje. Trwa proces komercjalizacji galerii.

W planach jest także otwarcie 4 retail parków z supermarketami MarcPol i pasażami sklepów w: Lesznie , Makowie Mazowieckim, oraz w Radomiu-Sobótkach. Firma MarcPol SA planuje także otwarcie supermarketów pod własnym szyldem w: Bełchatowie, Łomiankach, Nowym Dworze Mazowieckim, Rudzie Śląskiej, Warszawie, Zambrowie, Żurominie oraz Zduńskiej Woli. 

MarcPol SA powstała w 1988 roku. Przez pierwsze lata prowadziła działalność hurtową. Drugi obszar działalności to handel detaliczny ekskluzywną odzieżą w centrum Warszawy. MarcPol jest importerem i dystrybutorem ubiorów firm Betty Barclay, Chabal, Dressler. MarcPol jest pierwszą firmą w Europie Wschodniej posiadającą uprawnienia do dystrybucji towarów francuskiej firmy Lacoste. W 1993 roku firma stała się jedną z największych polskich sieci sprzedaży hurtowej i detalicznej.