Salon Parfois w CH Blue City

Portugalska marka Parfois powierzyła firmie Forbis Group wykonanie najnowszego salonu w warszawskim centrum handlowym Blue City. Salon o powierzchni 90 mkw. urządzony jest według nowego konceptu, którego wyjątkowość podkreślają naturalne materiały oraz przejrzyste i jasne barwy.

Marka Parfois należy do sieci produkującej i dystrybuującej akcesoria dla kobiet. Zakres inwestycji obejmował kompleksowe wykonanie prac adaptacyjno – instalacyjnych, produkcję mebli zgodnych z projektem dostarczonym przez Inwestora oraz nadzór i zarządzanie projektem. W salonie został zastosowany  naturalny orzech amerykański, a stal lakierowana i nierdzewna szczotkowana nadały wnętrzu nowoczesny i oryginalny charakter.

Przyjazne i ciepłe wnętrze eksponuje zróżnicowany asortyment marki. Klasyczne meble o geometrycznych i zaokrąglonych kształtach nadają lekkości i sprawiają, że konsumentki mają swobodny dostęp do torebek, portfeli, biżuterii czy modnych apaszek. 

 – Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, aby wnętrze miało niepowtarzalny i unikatowy charakter odzwierciedlający wizję i filozofię marki. W projektach sieciowych korzystając z naszego doświadczenia dostarczamy rozwiązania optymalizujące przestrzeń handlową. Marka Parfois doskonale rozumie potrzeby swoich klientów. Dlatego  wnętrze w centrum handlowym Blue City jest przyjazne, przejrzyste i doskonale eksponuje asortyment marki – mówi Mateusz Laskowski prezes spółki, szef działu projektowego Forbis Group.

Firma Forbis Group oferuje kompleksowe usługi aranżacji i wyposażenia powierzchni handlowo-usługowych. Spółka specjalizuje się w nadzorze architektonicznym i budowlanym powierzchni komercyjnych (od projektu poprzez produkcję mebli i instalacje branżowe) oraz projektowaniu i realizowaniu autorskich konceptów.

Forbis Group działa na rynku polskim i międzynarodowym, ma na swoim koncie szereg aranżacji salonów odzieżowych i akcesoryjnych, marek z segmentu premium jak również sklepów wielko powierzchniowych, a także wyspecjalizowanych pracowni czy gabinetów.  Firmę wyróżnia doświadczenie we współpracy z klientami takimi jak Max Mara Fashion Group, Burberry, Baltona SA, Prima Moda czy Bose.  Realizacje firmy można zleźć również w Kazastanie, Włoszech, Rumunii oraz Niemczech.