Wizualizacja sklepu Kari

Salon Kari, na powierzchni blisko 200 mkw. oferował będzie obuwie oraz wybór akcesoriów. Jest to pierwszy lokal tej marki w Tarnowie. Debiutująca na polskim rynku rosyjska sieć obuwnicza Kari swój trzeci salon w Polsce otworzy 25 maja 2012 w Gemini Park Tarnów, centrum należącym do Gemini Holdings.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management spółka z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management spółka z o.o. jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Rosyjski biznesmen Igor Yakovlev, który jest właścicielem sieci Kari, zapowiada w 2012 roku otwarcie 30 salonów firmowych w najlepszych galeriach handlowych w Polsce

– Ze względu na ekspansję KariI na polskim rynku zdecydowaliśmy się otworzyć nasz salon firmowy w największej galerii w Tarnowie – Gemini Park Tarnów. Regionalny zasięg, obecność znanych marek oraz popularność obiektu wśród mieszkańców miasta to główne zalety tego centrum– mówi Krzysztof Barański -dyrektor ds. ekspansji Kari.

– W Gemini Park Tarnów obecne są najpopularniejsze w Polsce marki modowe, co więcej firmy wchodzące na rynek polski wybierają nasze centrum jako miejsce otwarcia jednych z pierwszych w Polsce swoich salonów – mówi Krzysztof Brączek, zastępca dyrektora zarządzającego Gemini Park Tarnów – To dla nas potwierdzenie, że centrum postrzegane jest jako lider rynku retailowego w regionie, zarówno przez najemców, jak i klientów – dodaje.

– Marka Kari na początku rozwoju sieci w Polsce otwiera swoje sklepy w galeriach handlowych, które są chętnie odwiedzane przez klientów, charakteryzują się bogatym doborem najemców oraz dobrze rokują na przyszłość – wszystkie te cechy posiada Gemini Park Tarnów – mówi Ewa Ściubidło, Associate Director BOIG Property Consulting.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów ma  powierzchnę ok. 80 tys. mkw, w tym 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych.

Do największych najemców Centrum Handlowego należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Mango, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Drogeria Natura, Douglas, Ecco, Levis, Mustang, Top Secret & Friends, House, Cropp, Intimissimi, Calzedonia, Triumph, Ravel, Home & You, KFC, Pizza Dominium, Grycan, Solar, Big Star, Oodji.

Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała, oddanego do użytku w maju 2009 r.