Rynek w Wodzisławiu Śląskim

Agro Wodzisław sp. z o.o. oferuje inwestorom teren w Wodzisławiu Śląskim o powierzchni 1,4 ha, który nadaje się pod wielkopowierzchniową zabudowę usługowo-handlową. Działka znajduje się w centrum miasta, około stu metrów od rynku i nie jest zabudowana.

Działka jest ona uzbrojona w sieci: elektryczną, kanalizacyjną, gazową, wodociągową i telekomunikacyjną. W pobliżu mieszczą się inne obiekty handlowe. Teren, na którym może powstać nowa galeria handlowa w Wodzisławiu Śląskim jest bardzo dobrze skomunikowany. Dzieli go 250 metrów od DK78 – głównej arterii miasta.

Wodzisław Śląski to miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim przy granicy z Republiką Czeską. Miasto położone na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Lesznicą. Ostatnie dane wykazują, że miejscowość zamieszkuje 49 tysięcy ludzi. 

Najbliżej położone Wodzisławia Śląskiego wielkopowierzchniowe centra handlowe znajdują się w Ryniku. Działa tam m.in.  Focus Mall  gdzie można znaleźć sklepy takich marek jak: Diverse, C&A, House, Reserved, Solar, Cropp, Americanos i wiele innych.