Agora Bytom

Przedstawiciele Agory Bytom podkreślają, że zmieniono szatę graficzną strony internetowej, tak by była ona bardziej przejrzysta, przypominająca modowy lub lifestyle’owy magazyn. W porównaniu z poprzednią odsłoną rozszerzono menu i liczbę kategorii.

Teraz łatwiej tam można znaleźć poszukiwany sklep,wybrać restauracje czy kawiarnię, dowiedzieć się o zbliżających się wydarzeniach albo promocjach. Na stronie głównej wyeksponowane są wszystkie najważniejsze informacje.

– Poza kwestiami estetycznymi, które od razu rzucają się w oczy, postawiliśmy na rozwiązania, dzięki którym treści są bardziej czytelne i przyjazne użytkownikowi. To niezwykle nowoczesny serwis na miarę nowoczesnego centrum – mówi Hanna Petters-Kaczmarska, marketing manager Agory Bytom.

Agora  zmieniając stronę internetową powiazała ją z mediami społecznościowymi. Zapowiada też uruchomienie wirtualnej mapy galerii. Nowa strona internetowa Agory Bytom znajduje się pod dotychczasowym adresem: www.agorabytom.pl

W galerii Agora Bytom  znajduje się około 100 sklepów i punktów usługowych. Obiekt ma pięć kondygnacji  o powierzchni całkowitej (wraz z parkingiem) 88 tys. mkw.  Powierzchnia handlowa galerii to 25 tys. mkw. W budynku znajduje się też 6-cio piętrowy parking mieszczący 1 tys. samochodów. Galeria została otwarta w 2010 roku.

Inwestorem  Agory Bytom jest Braaten + Pedersen Plus Partners sp. z o.o. należaca do BPP Holding APS.