Olsen Fashion sp. z o.o. zajmująca się sprzedażą odzieży damskiej, planuje otwarcie w 2012 roku jeszcze jednego salonu własnego. Znajdzie się on w budowanym właśnie centrum handlowym City Center Rzeszów.

Dwa z trzech sklepów, których otwarcie sieć zapowiadała na 2012 rok już działają. 16 maja w CH E. Leclerc w Lublinie powstał salon partnerski, a kolejny  działa od 23 maja w Galerii Grafitt w Zielonej Górze. Nowy lokal znajduje się na pierwszym piętrze galerii i zajmuje 70 mkw. Średnia powierzchnia salonów w Polsce wynosi 80 mkw.

Olsen Fashion sp. z o.o. posiada w kraju 63 punkty handlowe. 15 z nich stanowią salony własne, w tym jeden outletowy we Wrocławiu. Marka posiada 11 stoisk w salonach Royal Collection. Resztę stanowią salony parterskie.

Za ekspansję marki na polskim odpowiada Olsen Fashion sp. z o.o. Za granicą marka należy do Olsen GmbH & Co. KG. Olsen jest firmą niemiecką z długoletnią tradycją. Na rynku polskim jest już niemal 20 lat. Marka Olsen przygotowuje 6 kolekcji w każdym roku. Salony sieci sprzedaja t-shirty, bluzki, bluzy, koszule, spódnice, spodnie, kurtki i marynarki. Olsen oferuje również dodatki akcesoria tj. walizki, torebki, apaszki i paski.