Salon Wójcik w galerii handlowej

Pod koniec maja 2012 roku ruszy kolejna sala zabaw należąca do sieci Kinderplaneta. Spółka Kindermagnet Polska otworzy nowy lokal w Galerii Sky Tower we Wroclawiu. Będzie to siódmy lokal we Wrocławiu i zajmie powierzchnię o wielkości około 500 mkw.

– Niedawno uruchomiliśmy Kinderplanetę w Galerii Kosmos w Koszalinie oraz nową salę zabaw w CH Alfa Grudziądz. Obecnie przygotowujemy się do otwarcia kolejnego salonu w CH Jantar w Słupsku. Jesteśmy na etapie prac wykończeniowych lokalu o powierzchni prawie 400 mkw., który będzie usytuowany przy strefie food court – poinformował redakcję Retailnet.pl Dominik Woźny, dyrektor ds. rozwoju, Kindermagnet Polska sp. z o.o.

Obecnie pod szyldem Kinderplaneta funkcjonuje ponad 20 sal zabaw. Wszystkie są zlokalizowane w centrach i galeriach handlowych. Do końca 2012 roku spółka zamierza mieć 30 placówek.

Kindermagnet Polska sp. z o.o. od lat współpracuje z niemieckim Kindermagnet Deuschland z siedzibą w Lübeck. Spółka jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę i Europe wschodnią hiszpańskiej firmy Falgas – lidera na rynku atrakcji dla dzieci – oraz firm Discapa i Eurogames. Od ponad 10 lat zajmuje się także dystrybucją urządzeń typu Kiddy Riddes oraz projektowaniem i budową wielkopowierzchniowych placów zabaw dla dzieci.