Chełm

Spółka obuwnicza Ryłko sp. z o.o. uruchomiła sklepy w Galerii Słonecznej w Radomiu (pow. 70 mkw.), w CH Auchan w Poznaniu (pow. 75 mkw.) oraz salon w nowej odsłonie w CH Plaza Sosnowiec.  Kolejny salon firmy, o powierzchni 100 mkw. ma zostać uruchomiony w Plaza Toruń.

Ryłko w 2012 roku planuje poszerzyć sieć o 5-6 salonów w galeriach handlowych. Spółka  otwierama sklepy własne i franczyzowe o średniej powierzchni od 70 -130 mkw. W 2012 roku wszystkie sklepy zostaną zlokalizowane w galeriach handlowych.

Jak informowała redakcje Retailnet.pl Agata Szelwach – Wydra specjalista ds. sieci sklepów Ryłko sp. z o.o. – w 2011 roku otworzyliśmy 6 lokali na terenie kraju. Takie tempo rozwoju sieci zamierzamy utrzymać również w tym roku. Nie wykluczamy również rozwoju sieci sklepów Ryłko poza granicami Polski.

Ryłko sp. z o.o. jest polska firmą, która pod marką Ryłko produkuje i sprzedaje obuwie, a także torebki i portfele. Proces produkcji wyrobów Ryłko jest prowadzony wyłącznie na terenie w Polski. Obuwie marki Ryłko jest dostępne w ponad 80 sklepach przy głównych ulicach miast i w galeriach handlowych. Firma prowadzi również sprzedaż produktów poprzez sklep internetowy.