Futura Park Kraków

Otwarty 23 maja 2012 wieżowiec Sky Tower to najwyższy tego typu w Polsce kompleks biurowo -apartamentowy połączony z galerią handlową. Na jej trzech poziomach i 25 tys. mkw. znajdują się sklepy, restauracje, punkty usługowe i rozrywkowe.

Na parterze galerii znajdują się duże sklepy, takich marek takich jak Reserved, Top Secret oraz supermarket Piotr i Paweł. Na tym poziomie mieszczą się również: Monnari, Mohito, Pretty One, Solar, Apart, czy sklep z zegarkami Chrono. Na tym samym poziomie są też punkty usługowe typu: pralnia, fryzjer, poczta, biuro podróży, apteka i drogeria Rossmann. Na najniższym poziomie galerii usytuowano restauracje i kawiarnie między innymi Starbucks, Coffee Heaven, czy Meksykańskie Sombrero. Część z nich znajduje się bezpośrednio przy ul. Powstańców Śląskich i ma niezależne wejścia od ulicy. Dzięki temu rozwiązaniu lokale będą mogły działać także po zamknięciu galerii.

Na poziomie pierwszym znajdują się m.in. sklepy obuwnicze  Mc Arthur, We Global, Cozy Shoes,salon Eva Minge Story, galeria sztuki oraz salon wyposażenia wnętrz Home&You. Poziom pierwszy to wreszcie duża strefa foodcourt z restauracjami, barami szybkiej obsługi i pubami tj.: Subway, NordSee, Habibi Restaurant, pizzeria Siciliano, bar 3 Naj.

Na poziomie drugim działa centrum rozrywki bilardowo-snoockerowej Bandaclub oraz kręgielnia i fitness club.

Kompleks Stojacy na działce o powierzchni 2,7 ha w centrum Wrocławia w kwadracie ulic Powstańców Śląskich, Gwiaździstej, Wielkiej oraz Szczęśliwej obejmuje trzy elementy: podstawę budynku, w której mieści się galeria handlowa oraz dwa budynki mieszkalno-biurowe. Nad nimi dominuje 51-piętrowy drapacz chmur wznoszący się na wysokość 212 metrów.

Inwestorem obiektu jest LC Corp Sky Tower sp. z o.o. należąca do LC Corp B.V. oraz Leszka Czarneckiego.