Wizualizacja Centrum Cegielnia

We Wrocławiu 24 maja 2012 zadebiutowała niemiecka sieć restauracji rybnych Nordsee.   Restauracja mieści się na pierwszym poziomie Galerii Handlowej Sky Tower we Wrocławiu, w centralnym punkcie food courtu.  Jej jedynym przedstawicielem w Polsce jest Grupa Impel.

– Marka Nordseejuż od wielu lat działa z powodzeniem między innymi w Niemczech, Austrii, Czechach, czy na Słowacji. Od niedawna restauracje Nordsee są także w Bułgarii i Rumunii. Cieszymy się, że wprowadziliśmy tę markę również do Polski” – powiedział Marek Hołówko, prezes zarządu Rest&More sp. z o.o. sp. k.
 
W restauracji Nordsee klienci znajdą sałatki, dania obiadowe oraz wrapy przygotowane z ryb i owoców morza najwyższej jakości. W ofercie dostępne są również specjały dla najmłodszych. Posiłki będzie można spożywać na miejscu, jak również kupować dania na wynos.

– Pojawienie się Nordseena naszym rynku niewątpliwie wzbogaci ofertę gastronomiczną i da klientom możliwość większego wyboru dań rybnych. Osoby, które cenią produkty wysokiej jakości znajdą u nas potrawy z ryb i owoców morza, które są przygotowywane według najsurowszych wytycznych” – dodał Marek Hołówko.

Restauracja Nordsee w Polsce została otwarta dzięki zawarciu przez Grupę Impel umowy franczyzowej z siecią Nordsee, posiadającą ponad 400 restauracji głównie na terenie Europy.  Za prowadzenie i rozwój tej sieci na terenie Polski będzie odpowiedzialna spółka Rest&More sp. z o.o. sp. k., powołana w ramach Grupy Impel.

Nordsee GmBH jest największą siecią restauracji rybnych w Europie. Posiada ponad 410 lokali w Europie Środkowowschodniej, w tym restauracje własne i restauracje działające na zasadach franczyzy. Pierwsza restauracja Nordsee została otwarta w 1965 roku.

Rest&More sp. z o.o. sp. k. należy do Impel Catering sp. z o.o. Spółka od lat specjalizuje się w branży cateringowej. Zarządza siecią 22 kuchni centralnych z wdrożonym i certyfikowanym systemem HACCP, posiada ISO 22 000:2005. Spółka Rest&More jest odpowiedzialna za zarządzanie i rozwój sieci restauracji Nordsee w Polsce.