W Chojnicach może powstać kolejna galeria handlowa

Sklep marki Sizeer zajmie lokal o powierzchni 160 mkw. położony przy głównym wejściu do centrum handlowego. Należąca do Marketing Investment Group sieć butików Sizeer sprzedaje sportowe obuwie, odzież i akcesoria. Można w nich znaleźć produkty takich marek jak: Adidas, Puma, Reebok i Umbro. Otwarcie salonu Sizeer planowane jest na czerwiec 2012 roku.

W czerwcu, w galerii powstanie też restauracja sieci Nasz Naleśnik, o powierzchni 28 mkw.Zmienia się wreszcie lokalizacja gabinetu Studio Laser 4, który przenosi się do modowej części Galerii poszerzając swój zakres usług o studio stylizacji paznokci.

– Bardzo się cieszymy, że Nasz Naleśnik  i Sizeer dołączyli do grona najemców Galerii Pomorskiej, ponieważ obie te marki wpisują się w naszą strategię przeistaczania Galerii w nowoczesne centrum handlowe. Nasz Naleśnik poszerza ofertę gastronomiczną centrum wprowadzając oryginalne menu oparte na daniach z naleśników, natomiast Sizeer dodaje naszemu centrum pasji i energii – mówi Magdalena Kondeja, Leasing Director w Balmain Asset Management. 

Pierwsza restauracja Naleśnikarni Nasz Naleśnik powstała w 2003 roku w Warszawie. Obecnie pod tym szyldem działa sieć restauracji franczyzowych, w skład której wchodzi 15 lokali położonych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Galeria Pomorska  jest jednym z najdłużej istniejących centrów handlowych w Bydgoszczy, otwartym w kwietniu 2003 roku. Galeria, wraz z hipermarketem Carrefour oraz 100 sklepami takimi jak H&M, Reserved, Cubus, Claire’s Smyk, Empik, KappAhl, Takko, CCC, Douglas, Rossmann, Delta Sport, RTV Euro AGD, KFC oraz McDonald’s, położona jest przy ul. Fordońskiej 141. Jej inwestorem jest Resolution Property.