Carrefour posiada m.in. 350 sklepów w Polsce

Ruszył czwarty obiekt handlowo-usługowy realizowany przez spółkę Dekada Realty w ramach sieci Dekada. W galerii, której powierzchnia najmu wynosi 3, 8 tys. mkw. znalazło się 17 salonów znanych marek modowych, kosmetycznych oraz spożywczych. Najemcy pozytywnie oceniają żyrardowską galerię typu convenience shopping center.

– Obecność salonu H&M w Dekadzie Żyrardów to bardzo dobra wiadomość dla naszych klientów z Żyrardowa i okolic, którzy do tej pory jeździli na zakupy do Warszawy. Świetne usytuowanie, trafny dobór najemców oraz znaczący catchment obiektu to główne powody, dla których nasz kolejny salon zdecydowaliśmy się otworzyć w Dekadzie Żyrardów – mówi Ewa Jarzemska, H&M.

Podobną opinię przedstawia Tomasz Alot, Jeronimo Martins, Drogerii Hebe. – Hebe kontynuuje rozwój sieci w największych aglomeracjach kraju. Do pięciu sklepów w aglomeracji warszawskiej dołączył szósty w Galerii Dekada w Żyrardowie, ze względu na jej doskonałą lokalizację w centrum miasta oraz wysoko oceniany przez nas potencjał handlowy obiektów tego typu – podkreśla Tomasz Alot Trafnie.

Najemcy oceniają też dobór mixu najemców oraz podkreślają, że brak podobnego centrum handlowego w okolicy pozwala im liczyć na sukces tej placówki w przyszłości.

– Zdecydowaliśmy się otworzyć swój salon w galerii Dekada w Żyrardowie ze względu na doskonałą lokalizację obiektu. Cieszymy się, że powstanie nasz kolejny sklep, w którym będzie możliwość skosztowania najwyższej jakości produktów spożywczych- dodaje Ewa Lewek, Krakowski Kredens.

Główni najemcy Dekady Żyrardów  to oprócz h&M, Hebe i Krakowskiego Kredensu także Euro RTV AGD, sieć spożywcza Polo Market,  marki obuwnicze Centro i CCC., a także: Tabak, Play, Farmacja Plus oraz Biuro Podróży. Komercjalizacją zajmowała się firma BOIG Property Consulting.