Kawiarnia Starbucks w Sky Tower

Trwają przygotowania do rozbudowy Centrum Handlowego Max w Chrzanowie należącego do Stec sp. jawna. – Projekt rozbudowy zakłada powiększenie naszego centrum handlowego o 5 tys. mkw. Powierzchnia handlowa zwiększy się w ten sposób z 9 do 14 tysięcy metrów kwadratowych, a klienci będą mogli zrobić zakupy w ponad 90 sklepach. Teraz trwa projektowanie i komercjalizacja galerii – mówi Michał Stec, manager ds. rozwoju CH Max. Ostateczna wizualizacja galerii z nową częścią ma być gotowa za kilka tygodni.

Centrum Handlowe Max to obiekt handlowo-usługowo-biurowy, którego budowa przebiegała w kilku etapach. Pierwsza część galerii, której głównym najemcą jest supermarket Piotr i Paweł, otwarto w 1999 roku. W 2006 roku powiększono obiekt o część biurową. Następnie w 2009 r. udostępniono klientom galerię handlową. Obecnie w CH Max znajduje się ponad 60 sklepów i lokali usługowych. Wśród najemców centrum są takie marki jak: Piotr i Paweł, Reserved, Empik, CCC, Deichmann, Rossmann czy Media Expert.

– W nowej części galerii oprócz powierzchni handlowej będzie także powierzchnia rozrywkowa, w której znajdzie się kino oraz centrum rozrywkowe dla młodzieży i dorosłych – dodaje Michał Stec. – W maju 2012 roku rozpoczęła się już budowa łącznika między starą i nową częścią. Zakończenie jego budowy przewidziane jest na listopad 2012 roku.

Po rozbudowie zostanie zwiększona także liczba miejsc parkingowych.