CH Max w Chrzanowie

Sieć sklepów ze strojami i sprzętem sportowym otworzy w Centrum Handlowym Wzgórze w Gdyni salon o powierzchni 223 mkw. Sieć salonów sportowych City Sport sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1995r. Jest licencjonowanym przedstawicielem renomowanych marek sportowych z całego świata. Prowadzi sprzedaż hurtową, detaliczną i internetową.

Firma oferuje produkty m.in. takich marek jak: Adidas, Reebok, Nike, Puma, Lacoste, Asics, Converse, And1, Mustang, Cat, Merrell, Umbro, Skechers, Timberland i Diverse. We wrześniu 2009 roku uruchomiła pierwszy w sieci City Sport sklep Outletowy w Warszawie.

City Sport sp. z o.o. posiada około 30 sklepów, są to zarówno lokale własne jak i partnerskie. W ciągu ostatnich lat rozwinęła sieć sklepów detalicznych jedno i wielobrendowych. W ofercie ma ponad 3 tys. produktów. Sklepy sieci znajdują się w centrach i galeriach handlowych oraz przy ulicach handlowych. Salony znajdziemy m.in. w CH Złote Tarasy w Warszawie, Gemini Park w Tarnowie, Galerii Ostrovia w Ostrowie Wielkopolskim, w CH Turawa Park w Opolu, CH Mazovia w Płocku.

Innymi najemcami rozbudowywanego CH Wzgórze są m.in. Real; Grupy: Inditex, LPP i Grupa Alshaya; H&M, C&A, NewYorker, Kino Helios, Simple, Orsay, Superpharm, Smyk, Empik, Sephora, Douglas, Drogeria Natura, Rossman, Tally Weijl, Cubus, LaVard, Duka, Kruk, Yes, Apart. Villeroy&Boch, Gino Rossi, Grycan. Obiekt jest wynajęty w 82 proc.