Wizualizacja CH Wzgórze

Powstające w Rzgowie koło Łodzi centrum Ptak Outlet w maju 2012 roku pozyskało czterech nowych najemców. Centrum Targowe Ptak SA, które jest inwestorem obiektu podpisało umowę najmu z Gold Sport, Pierre Cardin oraz umowę przyrzeczenia z właścicielem sieci Tommy Hilfiger. Do grona najemców dołączyła również marka Tup Tup, która oferuje odzież niemowlęcą i dziecięcą.

Tup Tup to sieć sklepów z odzieżą dziecięcą. Salon w Ptak Outlet będzie 26. placówką tej marki. Powierzchnia otwieranego w Rzgowie sklepu to 67 mkw.  Jej właścielem jest producent odzieży, firma Hurtimex SA.

Ptak Outlet  powstaje w ramach pierwszego etapu budowy kompleksu handlowo-wystawienniczego Ptak Expo. Ma to być największe centrum tego typu w Europie Środkowej. Obiekt powstaje na obszarze 80 tys. mkw. w Rzgowie przy drodze krajowej Cieszyn – Gdańsk. Jego powierzchnia najmu sięgnie 27 tys. mkw. i znajdzie sie tam ponad 140 sklepów. Doradcą komercjalizacyjnym Ptak Outlet jest firma BOIG The Blue Ocean Investment Group sp. z o.o. Obecnie kompleks jest skomercjalizowany w 70 porc.

Doradcą komercjalizacyjnym projektu Ptak Outlet jest firma BOIG The Blue Ocean Investment Group sp. z o.o.