Gemini Park Bielsko-Biała

Jeden z największych producentów obuwia w Polsce, firma Badura otworzy swój salon w Galerii Korona Kielce.- Wybraliśmy Galerię Korona Kielce, bo wiemy, że jest tu klient, który chętnie skorzysta z naszej marki i że jest tu na nią zapotrzebowanie – mówi Zdzisław Badura właściel firmy.

Firmę Badura powstała 30 lat temu. Właściciel zaczynał od niewielkiego zakładu rzemieślniczego, w którym obuwie produkowano w sposób tradycyjny. To znaczy, że każda para butów była ręcznie wytwarzana przez pracowników.

-Tworzymy z myślą o odbiorcy aktywnym, dbamy o tych, którzy cenią wygodę i spokój, trafiamy w wyrafinowane gusta – mówi jej właściciel. Produkty Badury trafiają do odbiorców w wieku od około 20 lat do 45. Kobiet i mężczyzn. Dziś po, latach pracy rzemieślniczej, firma postawiła na najnowsze maszyny i innowacyjne procesy technologiczne.

Salon Badura w Galerii Korona Kielce będzie kolejnym z kilkunastu punktów działających w kraju.

W Galerii Korona Kielce na blisko 37 tysiącach metrów kwadratowych powstało łącznie 150 lokali handlowo-rozrywkowych. Do najważniejszych marek, które się tu ulokowały, należą – Multikino, Pure Platinum, Piotr i Paweł, Media Ekspert czy Reserved.

Właścielem galerii Korona Kielce jest Libra Project sp. z o.o. należąca do Dariusza Miłka.