Wizualizacja nowej galerii w Ostrołęce

Sieć lodziarni Grycan uruchomiła swój trzeci lokal w CH Port Łódź przy ul. Pabianickiej. Nowa lodziarnia znajduje się na poziomie 0 centrum handlowego, przy głównym wejściu do sklepu Ikea. Całkowita  powierzchnia lokalu wynosi 110 mkw. i dysponuje 52 miejscami siedzącymi.

Pozostałe dwa punkty w CH Port Łódź to – lodziarnio-kawiarnia ze stolikami, które znajdują się na poziomie -1, oraz tzw. wyspa mieszcząca się na poziomie 0, w której serwowane są lody i napoje na wynos. Czwarta lodziarnia Grycan w Łodzi funkcjonuje w centrum handlowym Manufaktura.

Jak poinformował redakcję Retailnet.pl Zbigniew Grycan, prezes Grycan sp. z o.o., jeszcze w 2012 roku ruszą lodziarnie w galeriach handlowych w Łomży, Bełchatowie, Kaliszu i w Warszawie. – Ponadto zamierzamy intensywnie rozwijać sieć w kolejnych latach. Mogę powiedzieć, że mamy już podpisane umowy na otwarcie lokali w 2013 i 2014 roku.

Sieć należy do spółki Lodziarnie Firmowe sp. z o.o. S.K.A., której właścicielami są Elżbieta i Zbigniew Grycanowie. Marka Grycan została wprowadzona w 2004 roku. Firma stworzyła sieć składającą się zarówno z punktów, w których sprzedawane są lody, jak i kawiarni z miejscami przy stolikach. Lodziarnio – kawiarnie należące do rodziny Grycanów, zlokalizowane są zarówno w centrach handlowych na terenie całego kraju, jak i przy najbardziej ruchliwych ulicach największych polskich miast. W ciągu 8 lat jej istnienia powstało ponad 100 lodziarni firmowych w całym kraju.