Lodziarnia Grycan w centrum handlowym Port Łódź

Do grona najemców trójmiejskiego Parku Handlowego Matarnia w maju 2012 dołączył salon sieci Home&You oferującej artykuły wyposażenia wnętrz. Na ponad 270 mkw. powierzchni znalazły się akcesoria dla domu i mieszkania.

Ponadto z początkiem czerwca zostanie otwarty jeden z pierwszych w Polsce salonów obuwia rosyjskiej marki Kari. Klienci będą mogli robić zakupy w salonie o powierzchni ponad 300 mkw.

Otwarcie Reserved zostało zaplanowane na 5 czerwca. Sklep zajmie lokal o powierzchni ponad 1,2 tys. mkw. W Reserved klienci znajdą szeroki wybór odzieży, obuwia, bielizny i dodatków dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Na 8 czerwca zaplanowano otwarcie perfumerii sieci Douglas w lokalu mierzącym 170 mkw.

– Dokładamy wszelkich starań, aby lista najemców parku spełniała oczekiwania mieszkańców Trójmiasta – mówi Anita Martowicz, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. – Z otwarć sklepów Kari i Reserved z pewnością ucieszą się klienci, którzy często szukają ubrań, obuwia i dodatków. Z kolei w Home&You będzie można kupić modne akcesoria wyposażenia wnętrz w rozsądnych cenach, a w perfumeriii Douglas kosmetyki i produkty pielęgnacyjne z wyższej półki. Nowi najemcy zadowolą szerokie grono konsumentów, dlatego nie mogło ich zabraknąć także u nas.

Park Handlowy Matarnia to największe centrum handlowe w Trójmieście łączące ofertę modową
i wyposażenia wnętrz. Park handlowy położony jest przy obwodnicy trójmiejskiej S6, 10 km od centrum Gdańska i 2 km od lotniska. Na terenie parku znajdują się salony IKEA, Sephora, New Yorker, Smyk, H&M i wielu innych.

Inter IKEA Centre Polska SA, należy do grupy IKEA. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok IKEA w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. Obecne są przede wszystkim znane marki oferujące produkty wyposażenia wnętrz oraz firmy odzieżowe. IICP jest właścicielem siedmiu centrów handlowych: w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Obecnie firma prowadzi prace koncepcyjne związane z budową centrów handlowych w Lublinie i Rzeszowie oraz rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu.