Wizualizacja galerii w Kolbudach

Sieć sklepów Ochnik, która produkuje i sprzedaje odzież i galanterię skórzaną, w czerwcu 2012 roku uruchomi salon w nowej odsłonie w Factory Warszawa. – Jeszcze w tym roku planujemy remont sklepu w Starym Browarze. Drobne modyfikacje przejdą również salony w Factory Wrocław oraz w Fashion House Warszawa. Jeśli chodzi rozwój sieci to na ten rok zaplanowano trzy otwarcia m.in.: Löhr Center w Koblencji – Niemcy (funkcjonuje od 09.03.2012), Outlet Park Szczecin oraz City Center w Rzeszowie – powiedział redakcji Retailnet.pl Arkadiusz Konarski, dyrektor ds. rozwoju salonów firmowych Ochnik sp. z o.o.

– Salon Ochnik w Factory Warszawa był pierwszym outletem, w którym w 2006 wprowadzaliśmy nasze pomysły aranżacyjne. Z upływem czasu, mając na uwadze wygodę i potrzeby naszych klientów, projekt ulegał zmianom i ciągłym udoskonaleniom. Teraz przyszedł czas, by koncepcja obowiązująca od drugiej połowy 2010 roku została wdrożona także w salonie Factory Warszawa – mówi Arkadiusz Konarski.

– Obecna koncepcja salonów to przede wszystkim elegancka i prosta forma. Chociaż sposób ekspozycji asortymentu w salonie Factory Warszawa nie uległ zmianie, to wszystkie elementy wyposażenia zostały odświeżone i dostosowane wyglądem do obowiązujących standardów. Ponadto salon został uzupełniony o dwa nowe meble. Dodatkową zmianą jest obniżenie sufitu do wysokości 3,2 m i zastosowanie nowej oprawy oświetleniowej. Ważną kwestią jest również nowa prezentacja logo zewnętrznego (biały napis na czarnym tle) – dodaje Arkadiusz Konarski.

Firma Ochnik sp. z o.o. została utworzona w 1989 roku i zajmuje się projektowaniem i sprzedażą odzieży oraz galanterii skórzanej oraz dodatków. Obecnie w ramach sieci funkcjonują 64 salony firmowe o powierzchni od 60 do 90 mkw. Sklepy są zlokalizowane w galeriach i centrach handlowych w całej Polsce (najwięcej znajduje się w woj. mazowieckim i śląskim). Produkty marki Ochnik można także kupić za pośrednictwem firmowego sklepu internetowego, który funkcjonuje od 2009 roku. Siedziba firmy mieści się w Garwolinie.