Wizualizacja Poznań City Center

Sieć sklepów sportowych Go Sport planuje 25 sierpnia 2012 roku uruchomić sklep w centrum handlowym Port Łódź. Nowy punkt zajmie dotychczasowy lokal sklepu Exi Sport oraz dwa inne, które zostaną z nim połączone. Całe centrum handlowe, a w tym zajmowany lokal, znajduje się na poziomie parteru. Sklep w finalnym kształcie zajmie powierzchnię ponad 1,4 mkw. z czego prawie 1,2 mkw. to powierzchnia handlowa. Obecnie inwestycja jest na etapie przygotowania dokumentacji technicznej oraz prowadzenia przetargu na wykonawców poszczególnych prac remontowych.

Klienci odwiedzający CH Port Łódź zobaczą w nowym Go Sport nowy system oświetlenia. Sufit zostanie pomalowany na kolor czarny, podobnie jak system nośny  oświetlenia. Lampy jarzeniowe ustąpią na rzecz oświetlenia punktowego, które będzie się skupiało na poszczególnych towarach, podkreślając kolorystykę produktów.

Go Sport jest francuska grupą kapitałową zajmującą się dystrybucją artykułów sportowych. Działa ona w pięciu krajach świata – Francji, Belgii, Polsce, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W sumie sieć skupia niespełna 350 sklepów. W Polsce Go Sport otworzył filię w 1998 roku. Ponad dziesięcioletnia współpraca z naszym krajem zaowocowała otwarciem około 24 placówek handlowych, głównie w dużych miastach.

W 2011 roku Go Sport przeprowadził w Polsce rebranding 7 sklepów zwiększając liczbę przebudowanych placówek do 15 (z 24 posiadanych).