Salon Ochnik w nowym koncepcie

W krakowskim centrum outletowym Factory otwarto salon popularnej hiszpańskiej marki odzieżowej Desigual. Salon zajął w centrum 300 mkw. powierzchni i oferuję kolekcje damską, męską i dziecięcą.
Sklepy outletowe marki Desigual są dostępne także w innych centrach handlowych należących do Neinver m.in. w: Factory Poznań oraz Factory Warszawa Ursus. Produkty marki oferują także salony Peek&Cloppenburg. 

Desigual to marka odzieżowa z siedzibą w Barcelonie w Hiszpanii. Firma znana jest ze swoich kolorowych patchworkowych wzorów, intensywnych grafik i nadruków. Marka została założona w 1984 roku przez Thomasa Meyera. Obroty finansowe Desigual w 2009 roku wynosiły 250 mln euro, rok później marka zarobiła już 440 mln euro, a w 2011 r. 560 mln euro.  W 2011 roku marka zatrudniała 3000 osób z 72 narodowości. Sklepy Desigual znajdują się m.in. w: Austrii, Albanii, Belgii, Kanadzie, Czechach, Danii, Dubaju, Egipcie, Estonii, Francji, Finlandii, Niemczech, Hong Kongu, Holandii, Rumunii, Arabii Saudyjskiej Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA czy na Wyspach Owczych.  

Neinver jest jedną z czołowych firm działających na europejskim rynku nieruchomości. Spółka jest inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. Neinver posiada doświadczenie w najważniejszych sektorach branży nieruchomości. Obecnie działa w sześciu krajach: w Hiszpanii, Niemczech , we Włoszech, Polsce, Francji i Portugalii. Pod marką Factory, Neinver wprowadził koncepcję centrum outlet do Hiszpanii i Polski. Firma jest drugim, co do wielkości, operatorem centrów outlet w Europie. W Polsce Neinver obecny jest od 2000 roku. Firma wybudowała dotychczas 158, 5 tys. mkw. powierzchni handlowej, a w portfolio nowopowstających obiektów w kraju znajduje się około 250 tys. mkw. powierzchni handlowej, biurowej i przestrzeni publicznej.