Witryna salonu Marilyn w centrum handlowym

Kolejnym najemcą Galerii Batory w Giżycku jest firma Martes Sport. Martes Sport to producent oraz importer odzieży, obuwia oraz akcesoriów marek sportowych. W swoim asortymencie posiada produkty takich marek jak: Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes oraz akcesoria firmy Nike. Martes Sport to gama produktów dla różnych dziedzin aktywności fizycznej: trekking, sporty zimowe, pływanie, rower, i wiele innych.

Lokal sieci będzie się mieścił na I poziomie Galerii Batory w pobliżu salonu CCC i Księgarni Odeon. Ofertę Galerii będą tworzyć ponadto m.in. takie marki jak: operator spożywczy POLOmarket, MediaExpert – sieć sklepów oferujących produkty RTV, AGD oraz Multimedia, supermarket drogeryjny Rossmann, multibrandowy salon z obuwiem i akcesoriami CCC, Apteka Dyżurna, kwiaciarnia Kwiatoteka, Cukiernia u Adama, salonik prasowy Kolporter – Top Press, Textilmarket, autoryzowana sieć sprzedaży sieci komórkowej T-mobile, a także firmy, które niedawno dołączyły do grona najemców: Onyks biżuteria i galanteria oraz Księgarnia Odeon.

Przypomnijmy, Martes Sport uruchomił od początku roku swoje lokale m.in.: w Galerii Świdnickiej (350 mkw.), w galerii Alfa Grudziądz (450 mkw.), i ostatnio w Parku Handlowym Multibox w Świeciu (260 mkw.). Obecnie w sieci funkcjonuje 31 sklepów, a plan na 2012 rok to otwarcie 15 lokali.

Galeria Batory jest trzecim obiektem handlowo – usługowym znajdującym się w portfelu grupy kapitałowej Pomorze Inwestment, która działa na rynku nieruchomości od 2004 roku. W portfolio grupy znajdują się Centrum Handlowego Batory w Gdyni, Batory w Bydgoszczy oraz Batory w Giżycku.