Retail Park Rydułtowy

Spółka Hurtimex SA, która jest producentem odzieży dziecięcej pod marką Tup Tup, podpisała umowę najmu lokalu w centrum Ptak Outlet. Lokal o powierzchni 67 mkw. będzie 26. salonem marki Tup Tup. Nowy punkt zostanie uruchomiony na początku października 2012 roku. Obecnie zarząd spółki Hurtimex prowadzi rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami, którzy mogą otworzyć sklepy marki w Warszawie, Chełmie, Stargardzie Szczecińskim, Puławach i  Radomiu.

W 2010 roku otwarto 11 sklepów franczyzowych Tup Tup, a w 2011 kolejnych 10, które funkcjonują m.in. w CH Planeta w Sandomierzu, CH Port Łódź, czy w Galerii Konstantynów.

Hurtimex SA powstała w 1990 roku. Początkowo zajmowała się działalnością handlową między innymi sprzedażą odzieży dziecięcej. Od początku swojej działalności Hurtimex jest generalnym dystrybutorem firmy Kanz na terenie Polski. Natomiast od 1992 roku zajmuje się również projektowaniem i produkcją odzieży dla dzieci i niemowląt pod markami Tup Tup i HOOP. Firma jest obecna na rynkach Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, Ukrainy, Rosji, Litwy, Łotwy, Irlandii i Bułgarii. Spółka w 2011 roku uruchomiła sklep internetowy, w którym są dostępne produkty Tup Tup oraz europejskich marek jak:  Kanz, Pampolina, Döll, Sons + Daughters, i Steiff.