Wizualizacja Galerii Trzy Korony

W warszawskim centrum outletowym Factory uruchomiono salon amerykańskiej marki odzieżowej Guess, której dystrybutorem na Polskę jest spółka GPoland sp. z o.o. Właściciel marki na potrzeby sklepu wynajął lokal o powierzchni ponad 105 mkw. Nowy salon oferuje akcesoria, obuwie oraz ubrania z linii Guess Jeans i Guess by Marciano.

Sklepy marki Guess w Polsce można znaleźć w galeriach handlowych m.in. w Promenadzie, Galerii Mokotów oraz CH Klif w Warszawie i Gdynii.

Guess Inc jest zarejestrowana w stanie Dalaware w USA. Podstawową działalnością spółki jest projektowanie, dystrybucja oraz sprzedaż wyrobów odzieżowych, obuwia oraz innych akcesoriów. Sprzedaż netto notowanej na giełdzie w Nowym Jorku spółki Guess, w roku obrotowym zakończonym 29 stycznia 2011 roku, wyniosła 290 mln dolarów. Największa część przychodów pochodzi z rynku europejskiego. Marka ma silną pozycję we Włoszech, z których się wywodzi oraz we Francji, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. W Europie Guess posiada 474 sklepy, w USA i Kanadzie 481, zaś w Azji- 40. W roku obrotowym 2012 spółka planuje, że sprzedaż na samym tylko rynku europejskim przekroczy miliard dolarów.

Neinver jest jedną z czołowych firm działających na europejskim rynku nieruchomości. Spółka jest inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. Neinver posiada doświadczenie w najważniejszych sektorach branży nieruchomości. Obecnie działa w sześciu krajach: w Hiszpanii, Niemczech, we Włoszech, Polsce, Francji i Portugalii. Factory to sieć centrów outlet, założona przez firmę Neinver w 1996 roku i obecną na polskim rynku od 2002 roku. W Europie znajduje się osiem centrów Factory: cztery w Hiszpanii  oraz  cztery w Polsce – Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Łączna powierzchnia handlowa obiektów istniejących w Polsce wynosi 64,5 tys. mkw.