Wnętrze delikatesów Bomi

Jeszcze większy wybór marek mają klienci działającej od dwóch tygodni Galerii Korona Kielce, w której otwarto sklep sportowej sieci Puma. Salon marki znajduje się na poziomie +1 i zajmuje powierzchnię 64 mkw.

– Cieszymy się, że nasza oferta wzbogaciła się o sklep, w którym coś dla siebie znajdą nie tylko miłośnicy sportu, ale i wszystkie osoby ceniące sobie po prostu wygodę – mówi Izabela Ironmonger, manager do spraw marketingu Galerii Korona Kielce. – Galeria Korona Kielce od początku była swoistym domem mody, w którym można znaleźć najbardziej znane marki, takie jak Zara, Reserved, Tommy Hilfiger, Palmers, House, Mohito, Massimo Dutti,  Oysho, Stefanel, Adidas, Nike. Otwarcie sklepu Pumy jest na to kolejnym dowodem.

Galeria Korona Kielce została otwarta 16 maja jako pierwsze w Kielcach śródmiejskie centrum handlowo-usługowe. W ciągu zaledwie pięciu pierwszych dni odwiedziło ją ponad 170 tysięcy klientów. W Galerii Korona Kielce znajdują się: m.in.: supermarket Piotr i Paweł, Smyk Megastore, Media Expert, Neckermann, Kraina Zabawek, Eurooptyk, Optyk Orlińscy, Kukartka, Rossman, Douglas, Sephora, Apteka Super-Pharm czy Kwiatowa Pasja.