Salon Próchnik

Firma P.A. Nova planuje budowę Parku Handlowego w Myszkowie. Będzie to pierwszy tego typu nowoczesny obiekt w mieście. Obiekt powstanie w sąsiedztwie od niedawna działającego marketu spożywczego Kaufland.

Powierzchnia najmu obiektu będzie wynosić  2 tys. mkw. –  Do wynajęcia mamy sześć lokali o powierzchni od 95 do 680 mkw. Każdy z lokali posiada niezależne wejście, witryny oraz strefę dostaw od zaplecza. Planujemy mix najemców modowych, sklep AGD RTV oraz drogerię. Do końca czerwca tego roku planujemy podpisać pierwsze umowy na lokale modowe – poinformował redakcję Retailnet.pl Wojciech Klara, specjalista ds. najmu, P.A. Nova Spółka Akcyjna.

Na terenie kompleksu znajdzie się także parking na 65 samochodów. Oddanie obiektu do użytku planowane jest na I kwartał 2013 roku.

Miasto Myszków położone jest w powiecie myszkowskim, w północno-wschodniej części województwa śląskiego. Liczy blisko 33 tys. mieszkańców.

P.A. Nova Spółka Akcyjna – jest firmą oferującą usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju. W skład struktury organizacyjnej firmy wchodzą działy: deweloperski, budowlano -wykonawczy, projektowo architektoniczno urbanistyczny oraz systemów informatycznych.

Spółka realizuje także m.in. Galerię Miodową w Kluczborku, centrum handlowe w Jaworznie oraz przygotowuje do otwarcia jeszcze w tym roku galerię Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu.