Pop up shop Melissa w Złotych Tarasach

Sieć salonów z biżuterią Yes w czerwcu 2012 roku uruchomi sklep w Galerii nad Jeziorem w Koninie. Nowy salon będzie miał powierzchnię około 52 mkw. Jak poinformował redakcję Retailnet.pl Paweł Korobacz, dyrektor sieci detalicznej Yes Biżuteria sp. z o.o., firma w 2012 roku zamierza uruchomić 10 salonów Yes.  – Na razie mamy podsiane umowy najmu w galerii Europa Centralna w Gliwicach oraz w City Center Rzeszów.

– W maju uruchomiliśmy pierwszy salon w nowym formacie Yes Prestige w Galerii Mokotów, który ma powierzchnię 53 mkw, a także sklepy w CH Arkadia (pow. 33 mkw.), Galerii Mokotów, CH Warszawa Wileńska oraz w Galerii Korona Kielce – dodał Paweł Korobacz.

Salon Yes Prestige charakteryzuje się nową aranżacją wnętrza i ekskluzywnym asortymentem.

W 1981 roku Magda i Michał Kwiatkiewiczowie oraz Krzysztof Madelski, aktualni udziałowcy firmy Yes Biżuteria sp. z o.o. oraz członkowie jej zarządu, założyli prywatny zakład jubilerski. Pierwszy sklep stworzyli w Poznaniu, w 1993 roku. Obecnie spółka posiada 104 salony w centrach handlowych. Średnia powierzchnia lokali tej marki to 50-55 mkw. Spółka prowadzi też sklep internetowy marki Yes.