Salon Badura

Na poziomie +1 w Galerii Rumia niebawem zostanie otwarty klub fitness, należący do sieci Dariusza Michalczewskiego – Tiger Gym. Będzie to największy i zarazem najnowocześniejszy obiekt tego typu w mieście.

Klub zajmie powierzchnię 793,81 mkw. Tiger Gym będzie oferował swoim członkom m.in. salę do ćwiczeń siłowych, zajęcia fitness, zajęcia rowerowe, sauny suche i parowe oraz solaria i bary. Klub będzie w pełni klimatyzowany i wyposażony w najwyżej klasy sprzęt sportowy światowego producenta – amerykańskiej firmy Cybex.

– Siłownia podzielona zostanie na cztery strefy. Każda strefa oferuje odpowiedni zestaw ćwiczeń indywidualnych, a ćwiczenia odbywają się pod okiem wykwalifikowanego trenera – mówi Joanna Łacny, kierownik ds. marketingu i PR Galerii Rumia. – Klub Tiger Gym dysponować będzie również salą zajęć rowerowych, która wyposażona zostanie w kilkanaście specjalistycznych rowerów treningowych produkcji firmy Spinner – światowego lidera w dziedzinie spinningu.

Sieć Tiger Gym należąca do Dariusza Michalczewskiego otwiera swoje kluby w centrach handlowych. Do tej pory powstały one w Centrum Handlowym Manhattan w Gdańsku oraz Centrum Handlowym Rental Park w Gdańsku.

Galeria Rumia należąca do Polimeni znajduje się w centrum Rumii. Obiekt handlowy ma powierzchnię 39 tys. mkw. i posiada 460 miejsc parkingowych. W ofercie obiektu jest prawie 80 sklepów na trzech poziomach handlowych. Głównymi najemcami są: Delima, C&A, Reserved, Mohito, Multikino, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann, Empik, CCC, Benetton.