Salon Yes w CH Klif

Spółka Kan, która jest właścicielem marki odzieżowej Tatuum w maju 2012 roku uruchomiła salon w galerii handlowej M1 przy ulicy Brzezińskiej w Łodzi. Nowy punkt sieci zajął powierzchnię 126 metrów kwadratowych. Jak informował wcześniej redakcja firma Kan sp. z o.o, w 2012 roku ma zaplanowane otwarcie jeszcze jednego salonu, chociaż nie wyklucza kolejnych punktów w galeriach handlowych. 

W kwietniu 2012 roku spółka Kan uruchomiono dwa sklepy Tatuum m.in. o powierzchni 150 mkw. został otwarty w Pasażu Łódzkim oraz w Nova Park Gorzów Wielkopolski o powierzchni ok. 100 mkw.

Właścicielem marki jest łódzka firma Kan Sp. z o.o, która w swoim portfolio posiada także markę Coyoco. Obecnie sieć Tatuum w Polsce liczy 58 salonów własnych, natomiast Coyoco 10. Ponadto 40 sklepów Tatuum jest zlokalizowana poza granicami kraju m.in. w Rosji, Czechach, czy na Węgrzech. W 2011 roku spółka uruchomiła w Polsce 4 sklepy Tatuum i 2 Coyoco. Średnia powierzchnia sklepów Tatuum wynosi 180 mkw. Od marca 2012 roku produkty marki są dostępne internetowym sklepie. A w maju poszerzyła ofertę e-sklepu o towary za granicę.  Dzięki temu klienci mogą odebrać swoje produkty pod dowolnym adresem na terenie Unii Europejskiej.

Sklep internetowy eshop.tatuum.com to już drugi sklep, oferujący odzież online, grupy Kan. Na początku 2011 roku powstał sklep oferujący limitowaną, awangardową linię odzieży pod nazwą Tatuum Unique.