Wnętrze jednego z klubów Tiger Gym

W Galerii Słonecznej z końcem maja 2012 roku otwarto sklep obuwniczy Kari. Salon o powierzchni 245 mkw. mieści się na poziomie pierwszym największego w Radomiu i regionie centrum handlowego.
Sklepy Kari oferują obuwie damskie i męskie oraz szeroki wybór akcesoriów, m.in. biżuterię, torebki, okulary.

Sieć Kari planuje otwarcie w tym roku 30 salonów firmowych w najlepszych galeriach handlowych w Polsce.

– Ofertę Kari stworzyliśmy z myślą o wymagających klientach, którzy chcą stworzyć kompletny modny wizerunek – powiedziała Joanna Wiewiórowska, odpowiedzialna za marketing sieci Kari. – Klienci w Galerii Słonecznej docenili nasz dobór produktów i wzornictwo, a także przystępne ceny. Planujemy teraz sezonowe promocje, które przyciągną łowców dobrych okazji.

Kari to młoda marka, która debiutuje na polskim rynku. – Stawiamy sobie za cel zdobycie serc klientów w Europie Środkowej i Wschodniej. Planujemy systematycznie rozwijać sieć sklepów Kari w kolejnych krajach. Entuzjastyczne przyjęcie oferty Kari w Galerii Słonecznej napawa nas dumą i pewnością, że każdy kolejny salon Kari będzie sukcesem – dodała Joanna Wiewiórowska.

Centrum Słoneczne to 10-hektarowy kompleks rozrywkowo-mieszkalno-handlowy, który obejmuje Galerię Słoneczną, Aquapark, klub fitness LIFE, kompleks saun SaunaKlub, osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park – z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem mieszczącym 400 widzów i licznymi ścieżkami rowerowymi. W Galerii Słonecznej mieszczą się takie marki jak Multikino, H&M, C&A, Zara, TK Maxx, KappAhl, New Yorker, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport, MarcPol, RTV Euro AGD, Pompo, Matras, Deichmann, CCC, Sephora, Douglas, Apart, Pandora, Pizza Hut, Burger King and KFC.

Całkowita powierzchnia najmu w obiekcie to 42 tys. mkw. Obiekt został otwarty w kwietniu 2011 roku. Jego zasięg to 225 tys. mieszkańców Radomia i okolic – łącznie 650 tys.  Deweloper: AIG/Lincoln Polska.