Salon sieci Kari

Zarząd spółki Echo Investment poinformował, że firma znalazła się na liście finalistów międzynarodowego konkursu European Business Awards. Konkurs promuje dokonania liderów innowacyjności osiągających dobre wyniki finansowe i jednocześnie działających w sposób odpowiedzialny społecznie.

W kolejnym etapie Echo będzie konkurować z 49 polskimi firmami o tytuł National Champion.
Jury międzynarodowego konkursu oceniło w tym roku ponad 1,3 tys. zgłoszeń z całej Europy. Spółka Echo Investment zdobyła nominację i tytuł National Finalist w kategorii Business of the Year. Kategoria przeznaczona jest dla liderów branży – firm wykazujących się silnym wzrostem, innowacyjną strategią i bardzo dobrymi wynikami finansowymi.

W kolejnym etapie konkursu, jury składające się z europejskich liderów biznesu i polityki, przeanalizuje dokonania finalistów z poszczególnych krajów. Wyniki poznany w kwietniu 2013 roku podczas uroczystej gali w Londynie.

W poprzednich edycjach European Business Awards wyróżnione zostały takie firmy, jak: H&M, DHL Express, Procter and Gamble, AXA. Spośród polskich firm wyróżnione zostały m.in.: Aviva Poland, Sandoz, Polish Airports, Inter Continental.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Firma zrealizowała ponad 90 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 800 tys. mkw. Spółka prowadzi też inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.