Centrum Bioznesu Grafit

Marka Hego’s Milano, której sprzedażą w Polsce zajmuje się firma JPG sp. z o.o. posiada swoje salony w kraju w: Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie, Silesia City Center w Katowicach, Galerii Krakowskiej w Krakowie i Starym Browarze w Poznaniu. Do firmy należy też butik outletowy Hego’s & Friends znajdujący się na warszawskim Ursynowie.

Jak dowiedziała się redakcja Retailnet.pl od przedstawicieli spółki JPG, firma nie planuje w tym roku otwarcia żadnych salonów marki Hego’s Milano w centrach handlowych. Kolejne otwarcia mogą mieć miejsce najwcześniej w 2013 roku, ale bliższe szczegóły dotyczące nowych punktów sprzedaży nie są znane.

Hego’s to włoska marka znana z niestandardowych projektów i modnego designu. Marka pojawiła się w Polsce w 2003 roku.  Obuwie firmy można także kupić za pośrednictwem sklepu internetowego należącego do spółki JPG.

JPG sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą w Polsce obuwia i dodatków takich marek jak: Hego’s Milano, Melissa, MBT, Native, Ugg, UGG, Gaudi i wielu innych.