Michał Michałowski, prezes zarządu AMB Group Polska

Buty i ubrania m.in. marek Nike, Adidas, Reebok, Puma, Ecco, Lacoste, Timberland oraz  Bench, będą dostępne w salonie Sizeer w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Salon ma powierzchnię 160 mkw. i jest 61. punktem w obrębie sieci Sizeer. 

– W kolejnych miesiącach planujemy następne otwarcia. Stawiamy na lifestyle i wygodę – chcemy, by nasze produkty i nasza misja tworzyły jedność. Hasło Uwolnij swój czas w butach i ubraniach od Sizeer daje dowolność wyboru – w naszym salonie znaleźć można zarówno najmodniejsze tenisówki Lacoste, jak i mocne bootsy Timberland – mówi Katarzyna Kamińska-Nobis, dyrektor Departamentu Administracji i Najmu MIG. – Rozwijamy sieć na polskim rynku, dbając jednocześnie o wygląd obecnych salonów. W tej chwili remontujemy salon Sizeer w CH Wola Park w Warszawie.

Sizeer jest jedną z największych multibrandowych sieci w Poslce. Właścicielem wszystkich salonów Sizeer jest Marketing Investment Group sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor marek Timberland, Umbro, linii obuwniczej Lacoste w Polsce, Mizuno, Confront, Feewear,  a także właściciel sieci outletów 50 style oraz centrum zaopatrzenia klubów sportowych Pro-Game.

Obecnie grupa MIG prowadzi około 130 sklepów w konceptach : Sizeer, 50 Style, Timberland, Umbro, Symbiosis, Lacoste/Bench.  Ponadto prężnie rozwija kanał sprzedaży e-commerce, poprzez e-sizeer.com, Timberland.pl, 50style.pl, GaleriaMarek.pl.