Stenders Europe posiada w Polsce siedem salonów

W maju 2012 roku rozpoczęła działalność nowa wersja sklepu internetowego Komputronik.pl.  Spółka Komputronik SA prowadzi sprzedaż asortymentu elektronicznego online od ponad 13 lat. W nowej odsłonie sklep zmienił się pod względem graficznym, ma być bardziej przejrzysty i dostosowany do działania nie tylko na komputerach osobistych, ale też na urządzeniach nowszej generacji.

Klientom zaoferowano nowe menu pozwalające na wyboru kategorii z każdej podstrony witryny. Jest także interaktywna ścieżka nawigacji – umożliwiająca zawężenie wyniku wyszukiwania. Nowe rozwiązania mają pozwalać na sprawne poruszaniae sie wśrod oferty ponad 30 tys. produktów.

Nowa wersja sklepu oferuje także znajdowanie i inteligentne grupowanie produktów podobnych, różniących się nieznacznie specyfikacją. Produkty są też lepiej prezentowane – więcej jest dostępnych zdjęć, sa filmy prezentacyjne. W wyszukaniu właściwego produktu pomagać maja wreszcie konfiguratory i zaawansowane filtry.

Sklep, jak zapowiada zarząd firmy, jest ciągle ulepszany, a poprawę ergonomii i wydajności zawdzięcza także swoim aktywnym użytkownikom.

Komputronik SA wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Komputronik, do której należy również Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o.