Wizualizacja Galerii Bursztynowej

Skórzane obuwie marki Nord dostępne jest w pięciu salonach firmowych znajdujących się w centrach handlowych na terenie Polski. Buty Nord można kupić w: warszawskim Centrum Handlowym Promenada, krakowskiej Galerii Handlowej Solvay Park, Galerii Lubelskiej, Galerii Zielone Wzgórza w Białymstoku i centrum outletowym Fashion House w Sosnowcu. Salony marki mierzą średnio 50 mkw. powierzchni.

Słupska Fabryka Obuwia Nord Meka Sztrajbel sp. j., do której należy marka nie planuje w 2012 roku otwarcia kolejnych salonów ze swoimi produktami w Polsce. Jak dowiedziała się redakcja Retailnet.pl od przedstawicieli firmy, fabryka obuwia skupia się od pewnego czasu głównie na sprzedaży na rynku wschodnim w salonach multibrandowych.  Obuwie tej marki dostępne jest także w sprzedaży wysyłkowej w  sklepie internetowym należącym do spółki. Jak twierdzą jej przedstawiciele, e-sklep  generuje obecnie zadowalające zyski.

Słupska Fabryka Obuwia Nord funkcjonuje na rynku od 1989 roku. Firma jest jedną z największych i najbardziej nowoczesnych fabryk obuwia w Polsce i w Europie. Obuwie tej marki należy do najdroższych na rynku. Wyróżniają je m.in. grawerowane grafiki oraz egzotyczne skóry, na przekład z węży, użyte do produkcji butów. Firma oferuje obówie damskie i męskie.